גודל המלבן המרכזי בשלטי הכניסה של טרלידור הוא 50*25 ס”מ אבל בגלל 4 תפסנים למעלה ולמטה השטח שניתן להישתמש להרכבת אותיות או שלט הוא לא יותר מ- 50*20 ס”מ.

אותיות לשלט טרלידור

דגמים
הדגמים של שלטי המתכת הכי מתאימים לשלטי טרלידור הם אותיות מתכת ו-שלט אליפטי.
אם אתם לא מצטיינים בעבודות יד, ואם אין לכם “עין של גרפיקאי” לא כדאי לכם לנסות להדביק את האותיות בעצמכם, כי הרכבתן דורשת דיוק וניסיון עם דבקים. אתם תגלו שאפילו עם תכנית ההרכבה שאנו מספקים זה לא קל להתקין אותיות בשורה ישרה עם מרווחים מדויקים, במיוחד במקרה של שם משפחה ארוך. במקרה זה אין ספק שהאופציה של שלט אליפטי היא המועדפת, מכיוון שההרכבה עם דבק או 2 ברגי פח של שלט העשוי מחלק אחד הרבה יותר קלה ומהירה.

צבעים
כדי להגביר את ניגודיות הצבעים (קונטרסט), וכך את רמת הקריאות גם בלילה, כדאי לבחור שלט או אותיות עם צבע בהיר כמו לבן או קרם במקרה של שלט טרלידור בצבע כהה ולהפך: צבע כהה על גבי שלט טרלידור בהיר. ראו תמונות בגלריה למטה..

הרכבה
גם השלט וגם האותיות ניתנים להרכבה עם ברגי פח, ניטים, או דבק. דבק “סופר 7” הוא הדבק המומלץ ביותר: מניחים פס של דבק בצד האחורי ולוחצים את השלט (או האות) על שלט טרלידור. אין צורך בנייר דבק כי הדבק יחזיק את המתכת כבר מההתחלה. שימו לב לא לשים יותר מדי דבק, כי בלחיצה הוא עלול לגלוש. אין לבצע הרכבה עם דבק ביום חם, כי הדבק לא יחזיק את האותיות או השלט עד תחילת הייבוש. פשוט עשו את העבודה בערב. במידה והזמנתם ברגים, תקבלו ברגי פח מתאימים.

להזמנת האותיות
לפני שמזמינים התייעצו עמנו לגבי גודל האותיות הדרוש. שלחו לנו את הטקסט הרצוי – לוואטסאפ 054-7621811 , למייל [email protected] או השתמשו בטופס פניה מהירה הנמצא כאן. אנחנו נחשב את גודל האותיות הדרוש לפי גודל השלט טרלידור ונחזור אלכם בהקדם עם הצעת מחיר והוראות להזמנה.

להזמנת שלט אליפטי
לחצו כאן לעמוד המוצר (טופס הזמנה) ובחרו גודל 40*20 או 50*20. המחיר יופיע באופן אוטומטי.