סימנים קטנים מציע לכם שלטי הכוונה מאלומיניום או ברזל להרכבה על קיר או גדר או לתליה מעמוד.

שלטי הכוונה פרטיים וציבוריים

שלטי הכוונה מתבקשים להיות גם אסתטיים וגם פונקציונליים. מטרת כל שלט הכוונה היא להעביר מידע לקורא בזמן קצר ובצורה ידידותית ונעימה לעין.
בנוסף, תפקידו של שלט הכוונה הוא לפעמים להכניס את הקורא לתוך אווירה מסוימת, אותה מבקשים ליצור בעזרת השלט עצמו.
כמובן ששלטים חיצונים עומדים בחוץ והם חשופים למזג האוויר המשתנה לפי עונות השנה. מיקום גאוגרפי, גשם, טל, רטיבות, שמש, חום וקור: כל אלה משפיעים על אורך החיים של שלטי ההכוונה.

ממה מורכבים שלטי הכוונה

שלטי ההכוונה של סימנים קטנים בנוים משתי שכבות מתכת, אחת מורכבת על השנייה.
השכבה העליונה כוללת את האותיות החלולות בתוכה ויושבת על שכבת הבסיס אשר מבצבצת לעין דרך חלולי האותיות ומסבי, בגלל ההפרש בגודל.
האותיות בהיותם חלולות מקבלות תפקיד ויזואלי של “צורה”, והשטח מסביב לאותיות הופך ל”רקע”, למרות שבעצם זה ההפך. בכל מקרה לא לדאוג, המשחק הזה לא מבלבל כלל את העין, נהפוכו!

הרכבת שלטי הכוונה

אפשר להרכיב שלט הכוונה בהצמדה על קיר או גדר, בעזרת ברגים או הדבקה עם דבק סיליקון, או לתלות את השלט מלמעלה. ראו הרכבת השלטים לפרטים נוספים.

הקריאות והעיצוב

שלטי הכוונהכשצובעים את השכבה העליונה בצבע בהיר ואת שכבת הבסיס בצבע כהה, מגבירים את הקונטרסט בין האותיות הכהות והרקע הבהיר. הצל, שנוצר בתוך חלל האותיות מעובי המתכת, והבהירות של צבע הרקה מגבירים את הקונטרסט וגם מעניקים לשלט הרגשה נעימה של תלת מימדיות. כמובן, אם מתכננים להרכיב את השלט על פני רקע כהה כל שהוא, אין צורך בשכבת הבסיס למטרת שיפור הקריאות. שימו לב: השימוש הנכון בצבעים ותלת המימדיות גורמים ביחד קריאות מירבית גם בלילות, אף ללא תאורה.
עיצוב שלטי הכוונה, כולל צורתם הכללית, הקישוטים וכתיבת הטקסט, נעשה בעזרת קולמוס ביד חופשית או תוך שימוש בגופנים ממוחשבים. לאחר אישור הלקוח את הטיוטה הסופית, הגרפיקה נסרקת ונשלחת למפעל מתכת לחיתוך בלייזר.

מחירים מיוחדים בהזמנות מרוכזות לישובים, מושבים, קיבוצים, מצפים… גם עם מגוון דגמים וצבעים שונים!

החומר והצביעה של שלט הכוונה

אפשר להזמין שלט הכוונה מאלומיניום או ברזל ללא הבדל במחיר.
לאחר החיתוך בלייזר השלט עובר צביעה “רטובה” (צבע יסוד + צבע שמן) או “צביעה תעשייתית באבקה”, לפי לכמות השלטים המוזמנת.


בחרו דגם: