מחפשים שלטים לדלת כניסה? רוצים שלט בהזמנה אישית?

הגעתם למקום הנכון – שלטים מעוצבים לדלת כניסה!
אנו מייצרים מגוון אדיר של שלטים שונים, בעיצוב מקורי ובהתאם להעדפה האישית של כל לקוח.
אצלנו תוכלו להזמין שלטים יפים, אסטתיים ואיכותיים במיוחד, שיגרמו לכם להרגיש הכי בבית שאפשר…

שלטים לדלת ולבית ממתכת

 

הכנת שלטים לדלת ממתכת מתבצעת באופן ידני, לא בלייזר (ראו טכניקות). שלט לדלת כניסה מסוג זה מתאים לדלתות כניסה של דירה, בית פרטי או לדלת של משרד כאשר לא מסתפקים בשילוט משרדי קונבנציונלי אלא רוצים להשקיע בשלט אומנותי בעל אופי המיוחד שרק עבודת יד יודעת להעניק.

שלט לדלת כניסה ממתכת

שלטים מעוצבים לדלת כניסה מקרמיקה

 

את שלטי הקרמיקה שלנו אנו מייצרים בשתי שיטות, לפי משפחות הדגמים. מלבד למשפחה של אריחים מצוירים ביד לדלת, שאר המשפחות של קטגוריה זו מיוצרות בטכניקה שהיא שילוב של עבודה גרפית ידנית והדפסת חום (ראו טכניקות). שיטה ייחודית זו מאפשרת להדפיס כל קובץ תמונה! לכן, לא רק שניתן להכין שלט לדלת כניסה עם כל תמונה מודפסת העולה על הדעת, אלא גם להדפיס לוגו של עסק או כל דוגמה אחרת (ראו שלטי קרמיקה בעיצוב אישי).

שלט לדלת כניסה מקרמיקה


בארץ, תליית שלט לדלת כניסה היא כבר מסורת! למעשה, שלטים מעוצבים לדלת כניסה אינם מעבירים רק אינפורמציה יבשה אלא גם מבטאים את האופי, הטעם שמחת החיים של דיירי הבית.
כמו כן, בשלט כניסה לדלת אפשר להכניס הרבה מידע גלוי ועקיף כמו הומור, בדיחות, שאיפות חיים, סגנון, ומה לא…
גודלם הסטנדרטי של שלטים לדלת כניסה הוא רוחב 15 עד 20 ס”מ, כאשר שלטים יותר גדולים הופכים לבלתי אלגאנטיים ואף “בומבסטיים”.

לכן, אנו ממליצים על רוחב 15 עבור דלתות בתוך בנין מגורים, וגודל 20 במקרים בהם נדרש מרחק קריאה יותר גדול, כמו במקרה של דלת של בית פרטי, או כאשר רוצים להכניס יותר מחמש מילים לתוך השלט.

להלן דגמי שלטים של סימנים קטנים המהווים פיתרון מושלם עבור שלט לדלת כניסה לדירה או שלט לדלת כניסה לבית:


צפו עכשיו בסרטון קצר – מגוון שלטי קרמיקה מעוצבים


הרכבת שלט לדלת כניסה

אנחנו ממליצים להרכיב שלט על דלת כניסה באמצעות ברגים: כך תוכלו יום אחד להסיר את השלט מהדלת בקלות מבלי לקלקל אותו, ותשאירו את הדלת נקייה מלבד שני חורים קטנים שאפשר לסתום בקלות. אנו לא ממליצים להדביק שלטים על דלתות כניסה, מפני שאם הדבק יהיה חלש מידי השלט עלול ליפול בבוא היום.

מאידך, אם הדבק חזק לא תוכלו להסיר שלט קרמיקה מבלי לשבור אותו, ושלט מתכת מבלי לעקם אותו. בנוסף, כמעט בלתי אפשרי לנקות את שטח הדלת מדבק יבש מבלי להשאיר כתמים או לקלקל את חומר הציפוי.
אם בכל זאת החלטתם להדביק שלט על דלת כניסה, או בחרתם בדגם שלא ניתן לחורר, מומלץ להשתמש בדבק דו-צדדי באיכות טובה3M) ) או בדבק סיליקון מסוג “סופר 7” – דבק חזק ועמיד בכל מזג אוויר. במקרה זה, יש לדאוג לתמיכה מתחת לשלט למשך מספר שעות עד ייבוש הדבק.