מזמינים > אשף לבחירת השלט

סימנים קטנים מציע מספר דגמים של שלטים לחדר מקרמיקה הניתנים להזמין בשתי מידות: 15*15 ס”מ או 20*20 ס”מ. אפשר גם להוסיף מסגרת עץ, ואז המידות הן 18*18 ס”מ ו-23*23 ס”מ. אפשר להדפיס על האריחי הקרמיקה שלנו כל תמונה דיגיטלית איכותית בצרוף טקסט מהמחשב או מסריקה של מספר פונטים הבית, כולם בכתיבת יד שלנו (ראו גופנים לבחירה) – אין סוף לרעיונות לשלט לחדר ילדים!

כמובן אפשר להזמין שלט לחדר ילדים עם כל טקסט בכל שפה שתחפצו. אז, אם אתם רוצים לפנק את הילד או הילדה שלכם עם יחס הכי אישי שאפשר, כשמתיחסים לשם של הבן אדם, שלט לחדר הוא רעיון מצוין.

אתם גם יכולים לעשות מזה פרויקט משפחתי קטן ולבחור ביחד עם ילדכם את התמונה להדפסה והגופן הכי מתאים.

שלט לחדר ילדים – איך תולים?

לתליית שלט קיימות מספר אפשרויות. כשמזמינים אריח ממוסגר, אפשר לתלות אותו על קיר, בעזרת המתלה האחורי, או להרכיב אותו על הדלת בעזרת שני ברגים (בעת ההזמנה לבחור ב- “חורים בצדדים + ברגים והוראות הרכבה”).

שלט לחדר ילדים בעיצוב אישי

כיוון שכל שלט לחדר של סימנים קטנים מודפס בהדפסה דיגיטלית, אין סוף לאפשרויות של דמויות ועיצובים שונים שאפשר להדפיס. למשל, להכנת שלטים לחדר ילדים, נסו לבצע חיפוש בגוגל תמונות והקלידו את השם של דמות אהובה ע”י ילדכם: אנחנו יכולים לשלב בתמונה שמות ולהדפיס אותה על אריח.
אפשר להדפיס על שלט קרמיקה ציור שהילד צייר ולשלב את השם כתוב בגופנים מהמחשב או מכתב היד שלנו. בהדפסה דיגיטלית אין ספור לאפשרויות…

להלן מספר הדגמים של שלטים לחדרי ילדים שאנו מציעים ללקוחותינו. אפשר לבחור אחד מהם, לשלוח לנו תמונה להדפסה בשילוב עם טקסט או לבקש מאתנו לחפש עבורכם תמונה ברשת לפי דרישותיכם.


בחרו דגם:

שלטים לחדר ילדים, עיצוב חדר לילד, שלט אומנותי לחד, שלט לחדל תינוק, שילוט לחדר, שילוט לחדרי הילדים, שלטי חדרים, שלטים לילדים